Ervi bavlněné prostírání na stůl - květy sakury
Popis produktu
Ervi bavlněné prostírání na stůl
Toto bavlněné prostírání na stůl je vyrobeno z kvalitní bavlny a zdobeno krásným vzorem růžových květů sakury na bílém podkladu. Prostírání je nejen esteticky působivé, ale také praktické a trvanlivé. Dodá vašemu stolu svěží a elegantní vzhled, ideální pro jarní a letní stolování.
S tímto prostíráním přinesete do svého domova kousek japonské elegance a přírody. Snadno se udržuje a je vhodné pro každodenní použití i speciální příležitosti.
Nabízíme v rozměrach:
30 x 40 cm nebo 35 x 45 cm
Materiál : 100% Bavlna renforcé
Ušijeme do 3 prac.dnů

Česká výroba










































































































































Společnost AVDA s.r.o. je specialista na bytový textil. Zabýváme prodejem kvalitního textilu pro všechny, kteří chtějí vylepšit interiér svého domova, chalupy, penzionu, hotelu, restaurace nebo školní jídelny. Nabízíme široký sortiment: PVC ubrusů v rolích i metráži, pěnových PVC předložek, koupelnových předložek, povlečení, povláků, záclon, závěsů, dekoračních a potahových látek, kusových koberců a dalších textilních produktů. Zaručujeme kvalitu české výroby a flexibilní nabídku pro maloobchod i velkoobchod.