Dekorační/potahová gobelínová látka Gold plus cream
Varianty metráže
Popis produktu
Potahová gobelínová látka v šířce 140cm se vzorem růžiček. Tkaná světlou béžovou nití a slabší černou, zelenou, modrou, červenou, bílou .
Tato dekorační/potahová gobelínová látka Gold plus v krémové barvě je ozdobena bohatým květinovým vzorem. Na látce jsou zobrazeny růže a další květiny v různých odstínech růžové, červené a zelené barvy na krémovém pozadí. Vzor je hustý a opakující se, což dodává látce elegantní a klasický vzhled. Tato látka je vhodná pro dekorativní účely, jako jsou potahy na nábytek, polštáře nebo závěsy. Je vyrobena z kvalitních materiálů, což zajišťuje její dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.
Materiál: 20% Polyester, 80% Bavlna
Gramáž: cca 500g/m2
Cena uvedená za 1 běžný metr.
*Metrážové zboží nastříhané na míru nelze vrátit.








































































































































Společnost AVDA s.r.o. je specialista na bytový textil. Zabýváme prodejem kvalitního textilu pro všechny, kteří chtějí vylepšit interiér svého domova, chalupy, penzionu, hotelu, restaurace nebo školní jídelny. Nabízíme široký sortiment: PVC ubrusů v rolích i metráži, pěnových PVC předložek, koupelnových předložek, povlečení, povláků, záclon, závěsů, dekoračních a potahových látek, kusových koberců a dalších textilních produktů. Zaručujeme kvalitu české výroby a flexibilní nabídku pro maloobchod i velkoobchod.